Born to Run Brus Springstin knjiga 2017 autobiografija laguna

17.99 EUR

⭐ ReviewsKomentari

Out of stock

AVAILABILITY 0   
Condition: Brand new, original and securely packaged

✔ Shipped within 24h
Shipping: Registered shipping More details
Delivery: Delivery times by country
Returns: 30-day money-back or exchange (return shipping paid by buyer) Shipping & Returns
Payment: PayPal • bank transfer • cash on delivery (where available)
Protected purchase:
PayPal Money Back Guarantee
Guaranteed delivery or your money back.
Your order and shipping costs are protected by PayPal.  More details

Born to Run Brus Springstin knjiga 2017 autobiografija laguna

Official Born to Run Brus Springstin knjiga 2017 autobiografija laguna from Biografija by LAGUNA - Available now in store! 🚀 BUY NOW – Fast worldwide delivery with TRACKING LINK! 💳 Pay COD, CREDIT CARD or PayPal 💳. Last copies disappearing, arrives within 15 business days + live tracking 📦. Don't wait! ⏰

 Procitaj odlomak

  

Format: 13x20 cm
Broj strana: 624
Pismo: Latinica
Povez: Mek
Godina izdanja:
6. jul 2017.
ISBN: 978-86-521-2630-9
Prevodilac: Dejan Cukić


O knjizi

Čudno je pisati o sebi... Ipak, u ovakvom poduhvatu, pisac daje jedno obećanje: da će čitaocu razotkriti svoje misli. To sam pokušao da uradim na ovim stranicama.

Brus Springstin i I strit bend nastupili su 2009. u poluvremenu Superboula. Ovo iskustvo bilo je toliko inspirativno da je odlučio da piše o tome. Tokom narednih sedam godina posvetio se ispisivanju priče o svom životu, unoseći u nju iskrenost, humor i posebnost, kojima odišu i njegove pesme.

On opisuje odrastanje u katoličkoj sredini gradića Frihold u Nju Džerziju, sazrevanje uz poeziju, opasnosti i mračne misli koje su ispunjavale njegovu maštu, sve do trenutka koji on naziva „Veliki prasak“, kada je video prvi nastup Elvisa Preslija u emisiji Eda Salivena. Priseća se svog poriva da postane muzičar, klupske scene Nju Džerzija i uspona I strit benda. Razoružavajuće iskreno, Springstin prvi put saopštava priču o ličnim mukama koje su nadahnule njegova najbolja ostvarenja i pokazuje nam zašto pesma „Born to Run“ otkriva više nego što smo to ranije mislili.

Mnogo više od ispovesti legendarne rok zvezde, ovo je knjiga za svakoga ko je ikad poželeo da se krsti u svetoj vodi rokenrola. Bar u dva segmenta zalazi dublje od mnogih drugih pisaca memoara. Prvi je odnos sa problematičnim ocem i pokušaj izmirenja s njim, a drugi iskreno svedočenje o decenijama borbe sa depresijom i anksioznošću.

„Knjiga je poput Springstinovog koncerta: duga, ekstatična, iscrpna, prepuna uspona i padova.“ The New York Times

„U ovim podsticajnim sećanjima, Bos skida zavesu sa mašinerije koja stvara mitove… Tu su zanimljivi likovi, neprijatni detalji i poenta nakon svake kulminacije u priči.“ The Los Angeles Review of Books