Sta cemo sad? Holi Born knjiga 2021 Ciklit

15.99 EUR

⭐ OpinionesKomentari

+ El coste exacto del envío para su país se muestra en el carrito antes del pago.
Za BiH 3.00 EUR kompletna narudžba


Estado: Nuevo, original y embalado de forma segura

✔ Envío dentro de 24h
Envío: Envío certificado Más detalles
Entrega: Tiempos de entrega por país
Devoluciones: 30 días de devolución o cambio (el comprador paga el envío de devolución) Envío y devoluciones
Pago: PayPal • transferencia bancaria • contra reembolso (donde esté disponible)
Compra protegida:
PayPal Money Back Guarantee
Entrega garantizada o le devolvemos su dinero.
Su pedido y los gastos de envío están protegidos por PayPal.  Más detalles

Sta cemo sad? Holi Born knjiga 2021 Ciklit

Este artículo Sta cemo sad? Holi Born knjiga 2021 Ciklit de la categoría Ljubavni de LAGUNA - ¡Disponible ya en Kupovati.com! 🚀 ¡COMPRA AHORA – Envío rápido por todo el MUNDO con ENLACE de seguimiento! 💳 Paga contra reembolso, TARJETA DE CRÉDITO o PayPal 💳. Últimas copias desapareciendo, llega en hasta 15 días hábiles + seguimiento en vivo 📦. ¡No esperes! ⏰

 Procitaj odlomak

  

Format: 13x20 cm
Broj strana: 312
Pismo: Latinica
Povez: Mek
Godina izdanja:
29. mart 2021.
ISBN: 978-86-521-4077-0
Prevodilac: Eli Gilić


O knjizi

Duhovito, iskreno, dirljivo istraživanje ljubavi, prijateljstva i emocionalnog lavirinta u koji može zabasati svaka žena u tridesetim godinama.

Ko je uopšte Viktorija Bejli?

Nema sumnje da je Viktorija uspela u životu. Ona je autorka bestselera. Njena knjiga inspirisala je milione žena koje je sad obožavaju i netremice je prate na internetu. Pritom, svi joj zavide na savršenoj vezi.

I niko ne zna da Viktorija Bejli živi u laži.


Sve njene prijateljice se udaju i dobijaju decu, jedino njen dugogodišnji dečko i ne pomišlja da njih dvoje zasnuju porodicu. Čak je i njena najbolja drugarica Di, večiti treći točak u društvu, sada zaljubljena. Viktoriji ima trideset jednu godinu i ne želi da bude ikona društvenih mreža, već da živi jednostavno i bude srećna.

Vreme je da Viktorija počne da živi po principima koje zastupa, ali ima li hrabrosti za to?

„Moja omiljena knjiga o emocionalnom životu žena.“ Doli Olderton

„Odlično! Retko ko piše ovako iskreno o tome kako se nositi sa svim pravilima koje društvo postavlja pred žene.“ Marijana Kiz

„Holi Born je duhovita i britka dok isteruje na čistac laži kojima sebe obmanjujemo iz straha da ćemo biti odbačeni ako ne ispunimo sva očekivanja.“ Emerald Street

„Spektakularno! Bridžet Džouns za milenijalce.“ Times