Haz que tu cesta de compra sea útil: llénala de libros, CD, vídeos, DVD, y otros productos.
Si ya tienes una cuenta, Identifícate para ver su cesta.
Vea información de las ofertas de hoy.
Haz que tu cesta de compra sea útil: llénala de libros, CD, vídeos, DVD, y otros productos.
Si ya tienes una cuenta, Identifícate para ver su cesta.
Vea información de las ofertas de hoy.
Este artículo Tajne albanske mafije Dejan Lucic knjiga 2022 de la categoría Trileri de LAGUNA - ¡Disponible ya en Kupovati.com! 🚀 ¡COMPRA AHORA – Envío rápido por todo el MUNDO con ENLACE de seguimiento! 💳 Paga contra reembolso, TARJETA DE CRÉDITO o PayPal 💳. Últimas copias desapareciendo, llega en hasta 15 días hábiles + seguimiento en vivo 📦. ¡No esperes! ⏰
Tajne albanske mafije Dejan Lucic knjiga 2022 Domaci autori Laguna izdanje
Format: 13x20 cm
Broj strana: 552
Pismo: Ćirilica
Povez: Mek
Godina izdanja: 27. jul 2022.
ISBN: 978-86-521-4481-5
O knjizi
Tajne albanske mafije su istiniti zapis o vremenu zla, koje traje do danas. Knjiga se pojavila 1988. godine i bila je šok za jugoslovensku javnost, uljuljkanu komunističkim bajkama o bratstvu i jedinstvu. Njome sam lupio šamar komunističkoj eliti, dokazavši da postoji zavera čiji je cilj secesija Kosova i Metohije.
CIA, MI-6, turska tajna služba, albanski Sigurimi i turski Sivi vukovi dali su bazu za stvaranje albanske mafije, koja je kao kancer prodrla među Albance na Kosovu i Metohiji. Zavera se proširila na sve srbofobe u Jugoslaviji – tajne službe Hrvatske i Slovenije uključile su se u šverc droge i tako finansirale emigrantske političke grupacije.
Hilmija Hasanagić, bivši komunistički rukovodilac, pomogao mi je da krenem u opasnu potragu za Muratom Bajrakom, „kumom“ Sivih vukova: svaki kontakt sa „izvorom“ mogao je da bude zamka i – moj kraj! Tragajući za njim, dospeo sam do Dauta Kadriovskog i Sadika Tezdogana, organizatora krijumčarenja heroina.
Obaveštajac Gojko Medenica, bivši pomoćnik Aleksandra Rankovića, povezao me je s ljudima koji su mi dali dragocene podatke – tako sam sastavio listu tajnih agenata Sigurimija i krijumčara širom sveta.
Zli jezici su širili trač da te informacije potiču od mog kolege s fakulteta Jovice Stanišića, šefa tajne službe Srbije, pa sam dobio epitet „tajni agent“ RDB-a. Urbanu legendu nemoguće je uništiti. Rešio sam da je iskoristim i postao sam pisac špijunskih romana. Mit da sam operativac Službe otvarao mi je vrata u inostranstvu, pa sam imao kontakte sa templarima u Americi, masonima u Nemačkoj, sufistima u Iranu, bivšim pripadnicima KGB-a u Azerbejdžanu…
Tajne albanske mafije su temelj moje karijere. Razlika između špijuna i novinara je što jednom istraživanje završi u fioci, a drugom postane knjiga koju držite u ruci!